Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn

Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Značka: Invader Gear
  • Kód tovaru: 11535

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Taktické nohavice Predator Combat s chráničmi sú vhodné pre špeciálne zložky, bezpečnostné agentúry, na airsoft či na akékoľvek iné taktické využitie. Materiál je pevný, pohodlný a oderuvzdorný. Nohavice sa v páse zapínajú na suchý zips, rozparok potom na pevný YKK zips.

Nohavice majú po stranách 2 klasické vrecká, 2 vrecká vzadu, 2 vrecká nad kolenami a 2 vrecká v dolnej časti nohavíc. Všetky vrecká sa zapínajú na suchý zips. Kolená sú vystužená pružným plastovým chráničom a mäkkým neoprénom. Okolo chráničov a zadnej časti pásu je použitý elastický a vzdušný materiál. Konce nohavíc aj cez kolená dajú nohavice stiahnuť pomocou suchého zipsu.

Materiál je v úprave Rip-Stop.

Parametre
Materiál65% bavlna, 35% polyester

Nohavice Invader Gear Predator Combat - flecktarnNohavice Invader Gear Predator Combat - čierneNohavice Invader Gear Predator Combat - socomNohavice Invader Gear Predator Combat - coyoteNohavice Invader Gear Predator Combat - olivovéNohavice Invader Gear Predator Combat - vegetatoNohavice Invader Gear Predator Combat - stone desertNohavice Invader Gear Predator Combat - cadpatNohavice Invader Gear Predator Combat - ATPNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP aridNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP blackNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP tropicNohavice Invader Gear Predator Combat - evergladeNohavice Invader Gear Predator Combat - marpatNohavice Invader Gear Predator Combat - marpat desertNohavice Invader Gear Predator Combat - woodlandNohavice Invader Gear Predator Combat - šedéNohavice Invader Gear Predator Combat - navy

Nový dotaz