Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn

Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Nohavice Invader Gear Predator Combat - wüstentarn
  • Značka: Invader Gear
  • Kód tovaru: 11535

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Taktické nohavice Predator Combat s chráničmi sú vhodné pre špeciálne zložky, bezpečnostné agentúry, na airsoft či na akékoľvek iné taktické využitie. Materiál je pevný, pohodlný a oderuvzdorný. Nohavice sa v páse zapínajú na suchý zips, rozparok potom na pevný YKK zips.

Nohavice majú po stranách 2 klasické vrecká, 2 vrecká vzadu, 2 vrecká nad kolenami a 2 vrecká v dolnej časti nohavíc. Všetky vrecká sa zapínajú na suchý zips. Kolená sú vystužená pružným plastovým chráničom a mäkkým neoprénom. Okolo chráničov a zadnej časti pásu je použitý elastický a vzdušný materiál. Konce nohavíc aj cez kolená dajú nohavice stiahnuť pomocou suchého zipsu.

Materiál je v úprave Rip-Stop.

Parametre
Materiál65% bavlna, 35% polyester

Nohavice Invader Gear Predator Combat - flecktarnNohavice Invader Gear Predator Combat - čierneNohavice Invader Gear Predator Combat - socomNohavice Invader Gear Predator Combat - coyoteNohavice Invader Gear Predator Combat - olivovéNohavice Invader Gear Predator Combat - vegetatoNohavice Invader Gear Predator Combat - stone desertNohavice Invader Gear Predator Combat - cadpatNohavice Invader Gear Predator Combat - ATPNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP aridNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP blackNohavice Invader Gear Predator Combat - ATP tropicNohavice Invader Gear Predator Combat - evergladeNohavice Invader Gear Predator Combat - marpatNohavice Invader Gear Predator Combat - marpat desertNohavice Invader Gear Predator Combat - woodlandNohavice Invader Gear Predator Combat - šedéNohavice Invader Gear Predator Combat - navy

Nový dotaz