Páči sa vám tento internetový obchod? Povedzte o tom svojim priateľom a známym! Pokiaľ sa zapojíte do nášho affiliate programu (partnerského programu), môžete zarobiť za každú objednávku uskutočnenú cez váš partnerský kód 6% jej hodnoty bez DPH a poštovného.
Výška provízie6% z hodnoty objednávky
Výplatné minimum15 €
Možnosť vyplateniabankový účet, PayPal, zľava na nákup tovaru (odmena bude navýšená o 10%)
Platnosť cookie7 dní

Zaregistrovať

Ako to funguje?


Tento affiliate program je súčasťou províznej siete Provizuj.cz, v ktorej nájdete mnoho rôznych reklamných kampaní pohromade. Po prihlásení do svojho affiliate účtu nájdete vo svojom profile váš vlastný odkaz. Tento odkaz vedie priamo na hlavnú stránku tohto internetového obchodu. My spoznáme, že tento návštevník prišiel cez vás. Pokiaľ nakúpi na tomto internetovom obchode, budú vám automaticky pripísané percentá z hodnoty jeho objednávky. Užívateľ nemusí nakúpiť ihneď po kliknutí na váš odkaz, že ste ho priviedli vy, si budeme pamätať po dobu 7 dní.

Propagovať tento obchod môžete nielen medzi svojimi priateľmi a známymi, ale aj napríklad na internete. Tu je možností skutočne veľa: emailom, pomocou svojho blogu, Facebooku, Twitteru či akokoľvek inak, ale len zákonnou formou. Je veľa ľudí, ktorí sa zaujímajú o kvalitný tovar, ktorý tu ponúkame.